22 maja 2020

Przeprowadzka Wrocław Szwecja

Oferujemy Ci tanie, szybkie i legalne (wystawiamy FV) przeprowadzki Wrocław Szwecja. Dojeżdżamy do wszystkich Szwedzkich miast, pomagamy w rozładunku i montażu mebli na miejscu.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń lub napisz! Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania

ikona prowadzi do połączenia telefonicznego w celu uzyskania wyceny przeprowadzki do Szwecji +48 662 615 172                            wycena przeprowadzki do Szwecji za pomocą kontaktu mailowego [email protected]

Posiadamy wszelkie licencje na usługi przeprowadzki Warszawa – Niemcy, działamy zgodnie z przepisami i ubezpieczamy przewożone meble i towary.

oferta przeprowadzki do Szwecji 

Wykonujemy kompleksowe relokacje, prowadzimy transport mebli i rzeczy. Zapewniamy odpowiednie ubezpieczenie i opakowanie rzeczy zlecanych w przeprowadzce.

Przeprowadzki Wrocław Szwecja wykonujemy transportem SOLO oraz jeśli istnieje taka możliwość w doładunku – wychodzi to wtedy korzystniej dla klienta.

 

Transport mebli Wrocław Szwecja

Zapewniamy tani transport mebli z Wrocławia do Szwecji, gwarantujemy szybki dojazd oraz pewność dostarczenia nieuszkodzonego ładunku. Każdy transport mebli jest odpowiednio ubezpieczony i opakowany w celu ochrony przed uszkodzeniami.przeprowadzka wroclaw szwecja

Cena przeprowadzki Wrocław Szwecja ?

Każdorazowo klient powinien nadesłać wykaz mebli i rzeczy do przeprowadzki ponieważ od tego uzależniona jest cena przeprowadzki Wrocław Szwecja – jednak im więcej towaru tym łatwiej o specjalny rabat.

W naszej flocie dysponujemy autami mogącymi pomieścić do 24 ton mebli i rzeczy ? jeśli więc chcesz np. przenieść całą willę Donalda Trumpa – znajdziemy na nią miejsce.

kliknij by uzyskać wycenę przeprowadzki do Szwecji