Transport mebli do Szwecji

W Eurotrans Handzel oferujemy tani transport mebli do Szwecji – wiemy jak ważne jest dla naszych rodaków przewiezienie dobytku z Polski, żeby czuć się jak w domu :-). Zapewniamy Dowóz mebli do Szwecji dopasowanymi zestawami – od 3,5 tony do 24 ton w przypadku przeprowadzek firm i biur. Gwarantujemy transport mebli nawet na szwedzkie wyspy, pomoc we wnoszeniu oraz pewność terminowości transportu mebli.

+48 668 738 299

[email protected]

Przewóz rzeczy oraz zestawów meblowych do Szwecji świadczymy w trybie ekspresowym do podjęcia zlecenia przeprowadzki – aż pod wskazany adres. Rozumiemy jak ważne jest terminowe dowiezienie rzeczy z Polski, każdorazowo osiągamy 100% zgodność z literą umowy przewozu. Jeżeli chodzi o transport mebli do Szwecji to możesz zaufać naszym fachowcom – od podjęcia, rozkręcenia do opakowania i złożenia w Szwecji.

Jeżeli chcesz mieć pewność, że transport mebli do Szwecji będzie punktualny i bezpieczny – zadzwoń do nas teraz!

WYCENA↓

Odpowiadając na liczne zapytania dotyczące taniego transportu mebli i materiałów remontowych, do budowy i wyposażenia mieszkań – oferujemy możliwość całopojazdowych załadunków.

Transport mebli do Szwecji tanio

Transport szaf i stołów do Szwecji

W naszych usługach znajdą Państwo również możliwość dowozu mebli pozagabarytowych w przeprowadzkach, wykonujemy transport na terenie całego Sztokholmu i innych miast szwedzkich w najniższych cenach – zawsze także chwalimy się 100% dotrzymaniem terminów. Przewozimy także ponadgabarytowe stoły konferencyjne, meble antyczne oraz biurka techniczne do Szwecji. W naszej ofercie znajdziesz także przewóz skrzyń, skompletowanych mebli skórzanych oraz sof i kanap. Nie wahaj się zlecić nam transportu swoich mebli do Szwecji już teraz

W Eurotrans Handzel masz pewność, że ładunek będzie bezpiecznie i na czas dostarczony do Ciebie.

Transport zabytkowych mebli do Szwecji

W naszej ofercie znajdziesz również możliwość transportu antyków i mebli szczególnego przeznaczenia. Gwarantujemy wtedy ubezpieczenie dopasowanie specjalnie do transportu antyków do Szwecji z uwzględnieniem odpowiedniego pakowania i warunków przewozu.

Każdy transport realizujemy zgodnie z prawem miejsca docelowego – u nas nie ma opóźnień związanych z kwestiami granicznymi. Docieramy z transportem mebli do całej Szwecji

napisz do nas!