1 maja 2020

Przeprowadzka Białystok Goteborg

ikona prowadzi do połączenia telefonicznego w celu uzyskania wyceny przeprowadzki do Szwecji+48 668 738 299                                                       wycena przeprowadzki do Szwecji za pomocą kontaktu mailowego [email protected]

Malowniczy Goteborg kusi do zamieszkania unikatowym klimatem, przeprowadzka Białystok Goteborg to jednak przedsięwzięcie dla profesjonalistów – sprawdź nasze możliwości.

kliknij by uzyskać wycenę przeprowadzki do Szwecji

Każdorazowo przygotowujemy zoptymalizowaną trasę z Białegostoku do Goteborga, wszystko aby obniżyć Twoje koszta.

Gwarantujemy ubezpieczenie przeprowadzki przewyższające wielokrotnie wartość transportowanego dobytku. Zapewniamy pełną legalność i zgodność z norweskimi przepisami transportowymi.

Każdą przeprowadzkę traktujemy bardzo indywidualnie, niezależnie od powierzanych nam rzeczy stosujemy:Przeprowadzka białystok goteborg

-Specjalne koce do ochrony rzeczy

-Pasy stabilizujące meble

-Materace

-Osłonę termiczną (warunki pogodowe Norwegii wymuszają odpowiednie przestrzenie załadunkowe)

-Możliwość zaplombowania transportu podczas przeprowadzki i wypięcia dopiero w Goteborgu

W Spedycji Eurotrans Handzel dbamy o to by każda przeprowadzka Białystok Goteborg była wykonana kompleksowo i bezpiecznie. Zapewniamy odpowiednie ubezpieczenia oraz ekipę, która pomoże i doradzi podczas przewozu i załatwiania formalności.

Dodatkowo do każdej przeprowadzki z Białegostoku do Goteborga udzielamy ubezpieczenia OCP do wielokrotności wartości przewożonych rzeczy i mebli.

Nam można zaufać, wykonaliśmy setki przeprowadzek do Zwolle dla naszych rodaków.

Transport mebli Białystok Goteborg

W naszej ofercie organizujemy transportu mebli Białystok Goteborg. Jeżeli pragniesz wysłać transportem kanapę, szafę bądź krzesła z Polski – daj nam znać.

Warto zawsze sprawdzić możliwość doładunku mebli do Goteborga, potrafi to obniżyć koszta transportu nawet o 50%.

Zachęcamy do kontaktu, każda przeprowadzka do Goteborga z Białegostoku, każdy transport mebli i rzeczy jest przez nas traktowany profesjonalnie z zachowaniem wszystkich formalności.